Paprasti ir greiti mokėjimai elektroninėje erdvėje

„Pervesk“ tikslas

Greiti, paprastai atliekami ir saugūs mokėjimai elektroninėje erdvėje. Mes manome, kad atsižvelgiant į šiuolaikinės visuomenės poreikius ir teisingai išnaudojant technologines galimybes mokėjimų srityje, galima sukelti revoliuciją, nė kiek nenusileidžiančią interneto atsiradimo sukeltam perversmui informacijos apsikeitime. Stebėdami bei analizuodami Lietuvos ir pasaulio elektronines finansų platformas, visuomenėje vyraujančias tendencijas, mes matome Lietuvą kaip FinTech revoliucijos centrą, o „Pervesk“ – šio centro lyderę.

Nors įmonės pavadinimas yra lietuviškas, pagrindiniai produktai ir paslaugos – ecotransfer.com ir paymentapi.com – yra orientuoti į verslo klientus iš Europos, Azijos bei Afrikos regionų.

ecotransfer.com - tai tarptautinių pervedimų ir valiutos keitimo platforma, kuri klientui suteiks visus mokėjimo sąskaitos privalumus, kuriuos siūlo bankai už ženkliai mažesnę, nei bankų siūlomą kainą.

paymentapi.com - tai sprendimas įmonėms priimti ir atlikti mokėjimus internetu vienos integracijos pagalba. Klientams pasiūlysime platų spektrą mokėjimo kanalų: mokėjimai kortelėmis, banklink, SEPA pavedimai, elektroninės piniginės bei kitus mokėjimo būdus.

„Pervesk“ kuria ateities mokėjimų sistemą, todėl savo technologinius sprendimus vysto pasitelkdama pažangiausias technologijas. Siekdama savo tikslų, įmonė tikslingai dirba su užsienio ir Lietuvos partneriais, bei yra gavusi Lietuvos Banko elektroninių pinigų įstaigos licenciją Nr. 17.

Šiuo metu įmonė yra subūrusi aukščiausios kvalifikacijos finansų ir IT specialistų komandą Vilniaus ir Kauno biuruose, tačiau aktyviai ieško komandos papildymo sėkmingam mokėjimų sistemos paleidimui 2017 m. ketvirtajame ketvirtyje bei tolimesniam jos vystymui.

Apie įmonę